Torty

Torty na wesele i inne specjalne okazje

Oryginalne torty okolicznościowe

Układając naszą ofertę kierujemy się przede wszystkim Państwa zadowoleniem. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby cukiernicze spełnialy najśmielsze wymagania i były prawdziwą ucztą dla zmysłów. Posiadamy bogaty wybór gotowych wypieków. Wykonujemy również torty na zamówienie. Poniżej przedstawiamy podstawową ofertę tortów.

torty artystyczne
torty na zamówienie

Torty artystyczne

Cukiernictwo jest nie tylko naszą pracą, lecz również pasją, w którą wkładamy całe serce i umiejętności. Lubimy podejmować się wyzwań, przygotowując wypieki według pomysłu klienta. Specjalizujemy się w oryginalnych ciastach artystycznych, które idealnie sprawdzają się także jako słodkie prezenty.

Oferujemy szeroki wybór tortów na każdą okazję: chrzciny, komunie, wesela, urodziny, jubileusze, wieczory kawalerskie i panieńskie. Proponujemy wyłącznie najlepsze wyroby – chętnie sięgamy po tradycyjne smaki, jak również eksperymentujemy z nietypowymi kompozycjami i dekoracjami.

Wykonujemy m.in.:
- torty urodzinowe
- torty weselne i torty ślubne
- torty komunijne
- oryginalne torty na wieczory panieńskie i kawalerskie

Torty dla dzieci

W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalne torty dla najmłodszych – pełne kolorów, magii smaków i niespodzianek. Dzięki nietypowym dekoracjom nasze wypieki wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. Szczególnie polecamy torty o bajecznych kształtach oraz torty z postaciami z ulubionych kreskówek maluchów.

Dane adresowe:
Cukiernia Janeczka
05-255 Stare Załubice, Nowe Załubice, ul. Piwna 2
Dane kontaktowe:
Telefon: 606 807 408, 22 761 73 30
E-mail: kontakt@janeczka-cukiernia.pl